Regio West-Vlaanderen

> Salesteam
> Sigma Service Center Medewerkers

   Sigma Service Center Brugge
   Sigma Service Center Roeselare
   Sigma Service Center Waregem
   Sigma Service Center Kortrijk

Salesteam


Patrick Van Onderbergen
Regio Manager West-en Oost-Vlaanderen

0499 98 52 04
patrick.vanonderbergen@ppg.com


Jan VanHecke
Commercieel Technisch Adviseur regio Brugge, Knokke, Oostende, Torhout

0499 98 52 19
vanhecke@ppg.com


Steven Haeghebaert     
Commercieel Technisch Adviseur regio Roeselare, Tielt, Westhoek
           
0496 50 80 10
haeghebaert@ppg.com


Annemie Demeyere
Commercieel Technisch Adviseur regio Kortrijk, Waregem

0499 64 27 23
demeyere@ppg.com


Nadine Callewaert
Commercieel Adviseur

0475 85 15 62
nadine.callewaert@ppg.com


Anthony De Vos
Project Coördinator West- en Oost-Vlaanderen

0499 98 52 14
anthony.devos@ppg.com


Kenneth Martens
Project Coördinator 

0499 92 10 34    
k.martens@ppg.com


Sigma Service Center Medewerkers
Sigma Service Center Brugge

Carlos Van Heghe
Service Center Verantwoordelijke

050 32 87 40
carlos.vanheghe@ppg.com


Sonja Verbeke
Service Center Medewerker

050 32 87 40
sonja verbeke@ppg.com


Sofie Mommerency
Service Center Medewerker

050 32 87 40
mommerency@ppg.com


Sigma Service Center Roeselare

Annelies Wybaillie     
Service Center Verantwoordelijke
            
051 26 94 90
wybaillie@ppg.com


Johan Herreman
Service Center Medewerker

051 26 94 90
johan.herreman@ppg.com


Sigma Service Center Waregem

Philippe Degroote
Service Center Verantwoordelijke

056 62 50 10
degroote@ppg.com.


Sigma Service Center Kortrijk

Nadine Liefooghe
Service Center Verantwoordelijke

056 74 52 31
nadine.liefooghe@ppg.com


Johan Herreman
Service Center Medewerker

056 74 52 31
johan.herreman@ppg.com
 
De website vanaf uw startscherm starten? Lees hier hoe u dit eenvoudig kunt instellen. Dit bericht niet meer weergeven