Regio Vlaams-Brabant

> Salesteam
> Sigma Service Center Medewerkers

Salesteam

Jorg Vervloesem
Regiomanager

0475 31 03 78
jorg.vervloesem@ppg.com


Kurt Nys    
Commercieel Technisch Afgevaardigde regio Vlaams-Brabant
                               
0490 56 68 11
kurt.nys@ppg.com


Sylvie Deveux                            
Commercieel Adviseur

0499 98 52 49
sylvie.deveux@ppg.com


Guy Vanschoenwinkel
Project Coördinator

0478 31 83 30
guy.vanschoenwinkel@ppg.com


Sigma Service Center Leuven

Sam Theyskens 
Service Center Verantwoordelijke

T  016 23 79 17
theyskens@ppg.com


Hans Bogaerts
Service Center Medewerker

016 23 79 17
hans.bogaerts@ppg.com


Patrick Puttemans 
Service Center Medewerker
                    
016 23 79 17
patrick.puttemans@ppg.com
     
 

De website vanaf uw startscherm starten? Lees hier hoe u dit eenvoudig kunt instellen. Dit bericht niet meer weergeven