Regio Oost Vlaanderen

> Salesteam
> Sigma Service Centers
   
Sigma Service Center Sint-Niklaas
    Sigma Service Center Gent
  

 

Salesteam

Patrick Van Onderbergen
Regio Manager Oost- en West Vlaanderen

T  0499 98 52 04
E  patrick.vanonderbergen@ppg.com             


Wouter Otte 
Commercieel Technisch Adviseur regio Sint-Niklaas
  
0475 50 15 76 
wouter.otte@ppg.com 


Emmanuel Dedeckel   
Commercieel Technisch Adviseur regio Groot Gent & Meetjesland

T  0491 90 04 40 
dedeckel@ppg.com


Nadine Callewaert   
Commercieel Adviseur

0475 85 15 62 
nadine.callewaert@ppg.com


Kenneth Martens
Project Coördinator 

0499 92 10 34    
k.martens@ppg.com


Sigma Service Centers
Sigma Service Center Sint-Niklaas

Veronique De Bodt  
Sigma Service Center Verantwoordelijke

T  03 766 50 25  
debodt@ppg.com

Dieter Bekaert
Sigma Service Center Medewerker

T  03 766 50 25  
bekaert@ppg.com


Sigma Service Center Gent

Frank Rosseel 
Service Center Verantwoordelijke

09 228 92 92   
frank.@ppg.com


Ronny Van Uytsel    
Sigma Service Center Medewerker

T  09 228 92 92 
E  ronny.vanuytsel@ppg.com


Mario D'hont  
Sigma Service Center Medewerker
                         
09 228 92 92   
dhont@ppg.com


Evy Langenaerde
Service Center Verantwoordelijke                  

09 375 63 73      
E  evy.langenaerde@ppg.com


Saskia Decoene
Service Center Verantwoordelijke                  

09 375 63 73      
E  decoene@ppg.com

De website vanaf uw startscherm starten? Lees hier hoe u dit eenvoudig kunt instellen. Dit bericht niet meer weergeven