Regio Namen

> Verkoopploeg
> Sigma Service Center Medewerkers

Verkoopploeg 

Sebastien Sytche
Regio Manager Namen, Henegouwen en Luxemburg
 
0495 25 65 04 
sebastien.sytche@ppg.com 



Olivier Fonck
Commercieel Technisch Adviseur, regio Namen

0478 40 40 88
olivier.fonck@ppg.com 




Frédéric Poty
Commercieel Technisch Adviseur, regio Luxemburg

0471 83 04 59
poty@ppg.com 




Anne De Smet
Commercieel Adviseur

0475 85 18 56
anne.desmet@ppg.com 



Sylvia Lentzen
Projectcoördinator Luik/Namen/Luxemburg
 
0474 42 51 85
sylvia.lentzen@ppg.com

             


Sigma Service Center Namen

Rudy Ganhy
Sigma Service Center Verantwoordelijke

T 081 40 80 80
E rudy.ganhy@ppg.com 



Ulrick Piret
Sigma Service Center Medewerker

081 40 80 80
piret@ppg.com 



Gaël Renier
Sigma Service Center Medewerker

081 40 80 80
garenier@ppg.com 

De website vanaf uw startscherm starten? Lees hier hoe u dit eenvoudig kunt instellen. Dit bericht niet meer weergeven