Regio Luik

> Verkoopploeg
> Sigma Service Center Medewerkers > Verkoopploeg

Jacques Fellin
Regiomanager Luik & Brussel 

T  0495 58 28 60    
E  jacques.fellin@ppg.com 


Olivier Dengis
Commercieel Technisch Adviseur, regio Luik

T  0499 66 47 57
E  dengis@ppg.com 


Eric Gabriël 
Commercieel Technisch Adviseur, regio Verviers

T  0474 27 64 16 
E  egabriel@ppg.com 


Anne De Smet 
Commercieel Adviseur

T  0475 85 18 56 
E  anne.desmet@ppg.com 


Sylvia Lentzen 
Projectcoördinator Luik/Namen/Luxemburg 

T  0474 4251 85 
E  sylvia.lentzen@ppg.com 



> Sigma Service Center Medewerkers 

Sigma Service Center Herstal
 
Angelino Machado
Sigma Service Center Verantwoordelijke

T  04 248 08 04    
E  angelino.machado@ppg.com 


Eric Hendrickx
Sigma Service Center Medewerker

T  04 248 08 04    
E  eric.hendrickx@ppg.com 


Johan Brouwers
Sigma Service Center Medewerker

T  04 248 08 04    
E  johan.brouwers@ppg.com
 

 
De website vanaf uw startscherm starten? Lees hier hoe u dit eenvoudig kunt instellen. Dit bericht niet meer weergeven