Regio Limburg

​> Verkoopploeg
> Sigma Service Center Medewerkers


Verkoopploeg 

Jorg Vervloesem
Regio Manager Limburg & Antwerpen

T  0475 31 03 78
E  jorg.vervloesem@ppg.com 


Alessandro Russi
Commercieel Technische Adviseur, regio Limburg Zuid

T  0493 40 47 45
E  russi@ppg.com 


Wim Bynens 
Commercieel Technische Adviseur, regio Limburg Centraal
                         
T  0492 72 88 32     
E  bynens@ppg.cm 

 
Philippe Steenacker 
Commercieel Technische Adviseur, regio Limburg Noord

T  0494 53 69 46     
E  steenacker@ppg.com 


Sylvie Deveux
Commercieel Adviseur

T  0499 98 52 49     
E  sylvie.deveux@ppg.com 

 
Guy Vanschoenwinkel 
Projectcoördinator

T  0478 31 83 30 
E  guy.vanschoenwinkel@ppg.com 



Sigma Service Centers 

Sigma Service Center Hasselt

David Grené    
Sigma Service Center Verantwoordelijke
                       
T  011 28 77 77
E  david.grene@ppg.com 


Philip Wijnants                      
Sigma Service Center Medewerker

T  011 28 77 77  
E  philipe.wijnants@ppg.com 


Marc Bollen
Sigma Service Center Medewerker

011 28 77 77
E  marc.bollen@ppg.com 


Johan Schroeyen
Sigma Service Center Medewerker

T  011 28 77 77
E  johan.schroeyen@ppg.com 


Betsy Franssens
Sigma Service Center Medewerker

T  011 28 77 77
E  franssens@ppg.com 


Jordi Daniels                    
Sigma Service Center Medewerker

T  011 28 77 77
E  jordi.daniels@ppg.com 

De website vanaf uw startscherm starten? Lees hier hoe u dit eenvoudig kunt instellen. Dit bericht niet meer weergeven