Regio Henegouwen

> Verkoopploeg

> Medewerkers Sigma Service Centers

> Verkoopploeg

Sébastien Sytche
Regiomanager

T  0495 25 65 04
E  sebastien.sytche@ppg.com 
      
   
Stéphane Bleuse
Commercieel Adviseur, regio Bergen

T  0478 66 73 88
E  stephane.bleuse@ppg.com 
      
 
Arnaud Beljonne
Commercieel Adviseur, regio Charleroi Zuid 

T  0491 90 32 66
E  beljonne@ppg.com  
      
     
Bruno Scalais
Commercieel Adviseur, regio Charleroi Noord

T  0499 98 52 09
E  bruno.scalais@ppg.com  
      
   
Tanguy Flipo
Commercieel Adviseur, regio Enghien  

T  0475 85 18 58
E  tanguy.flipo@ppg.com  
      

Anne De Smet  
Commercieel Adviseur

T  0475 85 18 56
E  anne.desmet@ppg.com 
      
    
Stéphane Grégoire
Projectcoördinateur

T  0475 41 76 12
E  stephane.gregoire@ppg.com 
   

  
Medewerkers Sigma Service Center

Sigma Service Center Bergen     

André Jorion
Sigma Service Center Verantwoordelijke

T  065 36 24 01
E  andre.jorion@ppg.com  
      
  
Yvan Bombart
Sigma Service Center Medewerker

T  065 36 24 01
E  yvan.bombart@ppg.com 


Noëlla Moucheron
Sigma Service Center Medewerker

T  065 36 24 01
E  noëlla.moucheron@ppg.com 
      


Sigma Service Center Charleroi     

Pascal Rosania
Sigma Service Center Verantwoordelijke

T  071 36 49 30
E  gerardpascal.rosania@ppg.com 
      
   
Martine Coppens
Sigma Service Center Medewerker

T  071 36 49 30
E  martine.coppens@ppg.com 



Farid Tahor
Sigma Service Center Medewerker

T  071 36 49 30
E  tahor@ppg.com 
      



Sigma Service Center Enghien     

Frédéric Van Mello
Sigma Service Center Verantwoordelijke

T  02 397 01 31
E  frederic.vanmello@ppg.com  
      
   
Francine Desantoine
Sigma Service Center Medewerker

T  02 397 01 31
E  francine.desantoine@ppg.com 

 
De website vanaf uw startscherm starten? Lees hier hoe u dit eenvoudig kunt instellen. Dit bericht niet meer weergeven