Regio Brussel


> Salesteam

> Sigma Service Center medewerkers

> Salesteam

Jacques Fellin
Regio Manager Brussel     

T  0495 58 28 60
E  jacques.fellin@ppg.com 
      

Nathalie Mommens
Commercieel Technisch Adviseur, regio Vlaamstalig Brussel & Vlaams-Brabant     

T  0492 34 89 24
E  mommens@ppg.com 
    
    
Jean-Christophe Mory
Commercieel Technisch Adviseur, regio Franstalig Brussel & Waals-Brabant 

T  0477 23 79 79
E  jean-christophe.mory@ppg.com 


Gaetan Petit
Commercieel Technisch Adviseur, regio Franstalig Brussel & Waals-Brabant 

T  0475 61 91 20
E  gaetan.petit@ppg.com 
      

Anne De Smet
Commercieel Adviseur     

T  0475 851 856
E  anne.desmet@ppg.com 
      
  
Stéphane Grégoire
Projectcoördinator, regio Franstalig Brussel & Waals-Brabant   

T  0475 417 612
E  stephane.gregoire@ppg.com 



> Sigma Service Center medewerkers

Sigma Service Center Gosset


Claire Deketele
Sigma Service Center Verantwoordelijke 

T  02 465 48 00
E  claire.deketele@ppg.com 
      
    
Eric Vanhaeren
Sigma Service Center Medewerker


T  02 465 48 00
E  vanhaeren@ppg.com 


Nori Nait Lamine
Sigma Service Center Medewerker


T  02 465 48 00  
E  naitlamine@ppg.com 
      
Doriane Maes
Sigma Service Center Medewerker

T  02 465 48 00  
E  maes@ppg.com 

Sigma Service Center Couronne     

Christian Beeckmans
Sigma Service Center Verantwoordelijke 


T  02 647 03 17
E  christian.beeckmans@ppg.com  
      
    
Sébastien Van Geersdaele 
Sigma Service Center Medewerker


T  02 647 03 17
E  sebastien.vangeersdale@ppg.com 
     
 

Sigma Service Center St-Denis     

Mohammed Ben Messoud
Sigma Service Center Verantwoordelijke 


T  02 343 72 31
E  mohamed.benmessoud@ppg.com 

    
Chantal Beier  
Sigma Service Center Medewerker 


T  02 343 72 31
E  chantal.beier@ppg.com  
      


Sigma Service Center Haren     

Michel Heremans 
​Sigma Service Center Verantwoordelijke 


T  02 240 27 40
E  michel.heremans@ppg.com  


David Deleersnijder
​Sigma Service Center Medewerker

T  02 240 27 40
E  david.deleersnijder@ppg.com  

      
Romain Nicolet
Sigma Service Center Medewerker

T  02 465 48 00  
E  nicolet@ppg.com 

Younes Azeriah
Sigma Service Center Medewerker

T  02 465 48 00  
E  Azeriah@ppg.com 


         
De website vanaf uw startscherm starten? Lees hier hoe u dit eenvoudig kunt instellen. Dit bericht niet meer weergeven