Verkoopploeg regio Antwerpen


Jorg Vervloesem     
Regio Manager regio Antwerpen & Limburg

0475 31 03 78
E  jorg.vervloesem@ppg.com



Stéphane De Puydt
Commercieel Adviseur

T  0475 85 15 57    
E  stephane.depuydt@ppg.com


Paul Patyn
Commercieel Technisch Adviseur

T  0499 94 13 40    
E  patyn@ppg.com

Jim Bries 
Commercieel Technisch Adviseur

T   0473 91 07 29   
E  jim.bries@ppg.com


Yves Van Neste 
Commercieel Technisch Adviseur

T   0492 25 04 22   
E  vanNeste@ppg.com


Guy Vanschoenwinkel
Project Coördinator 

0478 31 83 30    
guy.vanschoenwinkel@ppg.com


Sigma Service Centers
Sigma Service Center Herentals

Tom Walewyns 
Service Center Verantwoordelijke

T  014 80 83 02  
tom.walewyns@ppg.com

Katja Delsemme
Sigma Service Center Medewerker

T  014 80 83 02  
E  delsemme@ppg.com 

Sigma Service Center Wijnegem

Katty Vermeire
Service Center Verantwoordelijke

T  03 600 70 36  
vermeire@ppg.com

Peter Van Riel
Sigma Service Center Medewerker

T  03 600 70 36  
vanriel@ppg.com

Mera Muslimini
Sigma Service Center Medewerker

T  03 600 70 36  
muslimini@ppg.com

Sigma Service Center Sint Job in't Goor

Ann De Pré
Service Center Verantwoordelijke

T  03 600 70 37  
ann.depre@ppg.com

Robin Cuypers
Sigma Service Center Medewerker

T  03 600 70 37  
cuypers@ppg.com

Sigma Service Center Kontich

Ann De Wachter
Service Center Verantwoordelijke

T  03 600 70 39  
anndewachter@ppg.com

Anja Wyns
Sigma Service Center Medewerker

T  03 600 70 39  
wyns@ppg.com

De website vanaf uw startscherm starten? Lees hier hoe u dit eenvoudig kunt instellen. Dit bericht niet meer weergeven