Verkoopploeg Regio West Vlaanderen

Regio Manager West-en Oost-Vlaanderen

Patrick Van Onderbergen 0499 98 52 04 patrick.vanonderbergen@ppg.com

Sigma Service Center Brugge
Service Center Verantwoordelijke
Carlos Van Heghe      050 32 87 40      carlos.vanheghe@ppg.com

Service Center Medewerker
Sonja Verbeke     050 32 87 40      sonja verbeke@ppg.com
Saskia Decoene     050 32 87 40      decoene@ppg.com

Commercieel Technisch Adviseur
regio Brugge, Knokke, Oostende, Torhout
Rudy Van Elslander   0499 98 52 19      vanelslander@ppg.com

Sigma Service Center Roeselare
Service Center Verantwoordelijke
Johan Herreman    051 26 94 90        johan.herreman@ppg.com

Service Center Medewerker
Annelies Wybaillie                        051 26 90 90        wybaillie@ppg.com

Commercieel Technisch Adviseur
regio Roeselare, Tielt, Westhoek
Steven Haeghebaert                 0496 50 80 10 haeghebaert@ppg.com

Sigma Service Center Waregem
Service Center Verantwoordelijke
Philippe Degroote   056 62 50 10 degroote@ppg.com

Sigma Service Center Kortrijk
Service Center Verantwoordelijke
Nadine Liefooghe  056 74 52 31 nadine.liefooghe@ppg.com

Service Center Medewerker
Annelies Wybaillie                  056 74 52 31 annelies.wybaillie@ppg.com

Commercieel Technisch Adviseur
regio Kortrijk, Waregem
Annemie Demeyere 0499 64 27 23 demeyere@ppg.com

Commercieel Adviseur
Nadine Callewaert 0475 85 15 62 nadine.callewaert@ppg.com

Project Coördinator West- en Oost-Vlaanderen
Anthony De Vos 0499 98 52 14 anthony.devos@ppg.com

De website vanaf uw startscherm starten? Lees hier hoe u dit eenvoudig kunt instellen. Dit bericht niet meer weergeven