Verkoopploeg Regio Vlaams Brabant

Regio Manager

Jorg Vervloesem                        0475 31 03 78 jorg.vervloesem@ppg.com

Sigma Service Center Leuven
Service Center Verantwoordelijke
Sam Theyskens     016 23 79 17 theyskens@ppg.com

Service Center Medewerkers
Hans Bogaerts 016 23 79 17 hans.bogaerts@ppg.com
David Deleersnyder 016 23 79 17 david.deleersnyder@ppg.com
Patrick Puttemans                       016 23 79 17 patrick.puttemans@ppg.com

Commercieel Technisch Afgevaardigde
regio Vlaams-Brabant
Kurt Nys                                       0490 56 68 11 kurt.nys@ppg.com

Commercieel Adviseur
Sylvie Deveux                              0499 98 52 49 sylvie.deveux@ppg.com

Project Coördinator
Guy Vanschoenwinkel 0478 31 83 30 guy.vanschoenwinkel@ppg.com

De website vanaf uw startscherm starten? Lees hier hoe u dit eenvoudig kunt instellen. Dit bericht niet meer weergeven