Verkoopploeg Regio Oost Vlaanderen

Regio Manager Oost- en West Vlaanderen

Patrick Van Onderbergen  0499 98 52 04 patrick.vanonderbergen@ppg.com

Sigma Service Center Gent
Service Center Verantwoordelijke
Hilde Vandermeeren     09 228 92 92    hilde.vandermeeren@ppg.com

Service Center Medewerkers
Ronny Van Uytsel                            09 228 92 92    ronny.vanuytsel@ppg.com
Mario D'hont                            09 228 92 92    dhont@ppg.com
Olivier Eloy                            09 228 92 92    eloy@ppg.com

Commercieel Technisch Adviseur
regio Groot Gent & Meetjesland
Wouter Otte    0475 50 15 76 wouter.otte@ppg.com
 
Emmanuel Dedeckel    0491 90 04 40 dedeckel@ppg.com

Commercieel Adviseur
Nadine Callewaert    0475 85 15 62 nadine.callewaert@ppg.com

Sigma Service Center St-Niklaas
Service Center Verantwoordelijke
Veronique De Bodt     03 766 50 25   debodt@ppg.com

Service Center Medewerker
     

Commercieel Technisch Adviseur
regio St-Niklaas
     

Sigma Service Center Gent Wondelgem
Service Center Verantwoordelijke
Evy Langenaerde                  09 375 63 73        evy.langenaerde@ppg.com

Project Coördinator Oost- en West-Vlaanderen
Anthony De Vos 0499 98 52 14   anthony.devos@ppg.com

De website vanaf uw startscherm starten? Lees hier hoe u dit eenvoudig kunt instellen. Dit bericht niet meer weergeven