Verkoopploeg Regio Namen

Regio Manager Namen, Henegouwen en Luxemburg

Sebastien Sytche                0495 25 65 04 sebastien.sytche@ppg.com

Sigma Service Center Namen
Service Center Verantwoordelijke
Rudy Ganhy 081 40 80 80 rudy.ganhy@ppg.com

Service Center Medewerkers
Chantal Guillermin               081 40 80 80 chantal.guillermin@ppg.com
Ulrick Piret 081 40 80 80 piret@ppg.com
Gaël Renier 081 40 80 80 garenier@ppg.com

Commercieel Technisch Adviseur
regio Namen
Olivier Fonck 0478 40 40 88 olivier.fonck@ppg.com

Commercieel Technisch Adviseur
regio Luxemburg
Christophe Ciepers 0499 98 52 22 christophe.ciepers@ppg.com

Commercieel Adviseur
Anne De Smet 0475 85 18 56 anne.desmet@ppg.com

Project Coördinator Luik/Namen/Luxemburg
Sylvia Lentzen 0474 42 51 85 sylvia.lentzen@ppg.com

De website vanaf uw startscherm starten? Lees hier hoe u dit eenvoudig kunt instellen. Dit bericht niet meer weergeven
Deze website maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie