Verkoopploeg Regio Luik

Regio Manager Luik & Brussel

Jacques Fellin                      0495 58 28 60     jacques.fellin@ppg.com


Commercieel Technisch Afgevaardigde
regio Luik

Hervé Henry 0499 66 47 57 hhenry@ppg.com


Sigma Service Center Herstal
Service Center Verantwoordelijke
Angelino Machado               04 248 08 04     angelino.machado@ppg.com

Service Center Medewerkers
Eric Hendrickx 04 248 08 04    eric.hendrickx@ppg.com
Johan Brouwers 04 248 08 04    johan.brouwers@ppg.com
Oliver Dengis 04 248 08 04    olivier.dengis@ppg.com 

Commercieel Adviseur
Anne De Smet 0475 85 18 56 anne.desmet@ppg.com

Sigma Service Center Verviers
Service Center Verantwoordelijke
Angelino Machado                   087 75 50 00 angelino.machado@ppg.com

Sigma Service Medewerker
Olivier Dengis                           087 75 50 00  olivier.dengis@ppg.com

Commercieel Technisch Adivseur
regio Verviers
Eric Gabriël 0474 27 64 16 egabriel@ppg.com

Project Coördinator Luik/Namen/Luxemburg
Sylvia Lentzen 0474 4251 85 sylvia.lentzen@ppg.com

De website vanaf uw startscherm starten? Lees hier hoe u dit eenvoudig kunt instellen. Dit bericht niet meer weergeven