Verkoopploeg Regio Limburg

Regio Manager Limburg & Antwerpen

Jorg Vervloesem 0475 31 03 78 jorg.vervloesem@ppg.com

Sigma Service Center Hasselt
Service Center Verantwoordelijke
David Grené                            011 28 77 77 david.grene@ppg.com

Service Center medewerkers
Philip Wijnants                       011 28 77 77   philipe.wijnants@ppg.com
Marc Bollen 011 28 77 77 marc.bollen@ppg.com
Johan Schroeyen 011 28 77 77 johan.schroeyen@ppg.com
Betsy Franssens 011 28 77 77 franssens@ppg.com
Tom Walewyns 011 28 77 77 tom.walewyns@ppg.com

Sigma Service Center Houthalen
Service Center Verantwoordelijke
Jordi Daniels                     011 63 64 10 jordi.daniels@ppg.com

Commercieel Technisch Adviseurs
regio Zuid Limburg
Jim Bries 0473 91 07 29     jim.bries@ppg.com

regio Centraal Limburg
Wim Bynens                            0492 72 88 32     bynens@ppg.cm

regio Noord Limburg
Yves Van Neste 0499 94 13 40     vanneste@ppg.com
Philippe Steenacker 0494 53 69 46     steenacker@ppg.com

Commercieel Adviseur
Sylvie Deveux                           0499 98 52 49     sylvie.deveux@ppg.com

Project Coördinator
Guy Vanschoenwinkel 0478 31 83 30 guy.vanschoenwinkel@ppg.com
     

De website vanaf uw startscherm starten? Lees hier hoe u dit eenvoudig kunt instellen. Dit bericht niet meer weergeven
Deze website maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie