Verkoopploeg Regio Brussel

Regio Manager    
Jacques Fellin 0495 58 28 60 jacques.fellin@ppg.com
     
Commercieel Technisch Adviseurs    
regio Vlaamstalig Brussel & Vlaams-Brabant    
Hervé Henri 0499 66 47 57 hhenry@ppg.com
Eric Gabriel 0474 27 64 16 egabriel@ppg.com
     
regio Franstalig Brussel & Waals-Brabant    
Jean-Christophe Mory 0477 23 79 79 jean-christophe.mory@ppg.com
Gaetan Petit 0475 61 91 20 gaetan.petit@ppg.com
     
Commercieel Adviseur    
Anne De Smet 0475 851 856 anne.desmet@ppg.com
     
Projectcoördinator    
regio Franstalig Brussel & Waals-Brabant    
Stéphane Grégoire 0475 417 612 stephane.gregoire@ppg.com
     
Sigma Service Center Charles Quint    
Service Center Verantwoordelijke
Claire Deketele 02 465 48 00 claire.deketele@ppg.com
     
Service Center Medewerkers    
Yannick Michaux 02 465 48 00 michaux@ppg.com
Nori Nait Lamine 02 465 48 00  naitlamine@ppg.com
     
Sigma Service Center Couronne    
Service Center Verantwoordelijke
Christian Beeckmans 02 647 03 17 christian.beeckmans@ppg.com 
     
Service Center Medewerkers    
Sébastien Van Geersdaele 02 647 03 17 sebastien.vangeersdale@ppg.com
     
Sigma Service Center St-Denis    
Service Center Verantwoordelijke
Mohammed Ben Messoud 02 343 72 31 mohamed.benmessoud@ppg.com
     
Service Center Medewerker    
Chantal Beier  02 343 72 31 chantal.beier@ppg.com 
     
Sigma Service Center Haren    
Service Center Verantwoordelijke
Michel Heremans 02 240 27 40 michel.heremans@ppg.com
     
Service Center Medewerkers    
Nicolas Auverdin 02 240 27 40 auverdin@ppg.com
     
     

De website vanaf uw startscherm starten? Lees hier hoe u dit eenvoudig kunt instellen. Dit bericht niet meer weergeven